Harmen Kooistra - Boerderij in landschap

Harmen Kooistra - Boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 25!
Harmen Kooistra - Boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 25!Harmen Kooistra - Boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 25!Harmen Kooistra - Boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 25!
  • Harmen Kooistra (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRomantisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen10 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7/25
Schitterende ets van kunstenaar Harmen Kooistra

prachtige ets met passe-partout
ets 142 nr. 7/25
verpakt in cellofaan
Afmeting ets: 20 x 10 cm

Harmen Kooistra (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Erkel2011

Lid sinds 2017
18 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
20 cm
10 cm
Starttijd:20-09-2022 om 21:08
Eindtijd:27-09-2022 om 19:42
Openingsbod € 25
ObjectlocatieSchoonhoven,  Nederland