Harmen Kooistra - Landschap met 3 bomen

Harmen Kooistra - Landschap met 3 bomen kopen? Bied vanaf 25!
Harmen Kooistra - Landschap met 3 bomen kopen? Bied vanaf 25!Harmen Kooistra - Landschap met 3 bomen kopen? Bied vanaf 25!Harmen Kooistra - Landschap met 3 bomen kopen? Bied vanaf 25!
  • Harmen Kooistra (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
TechniekEts
StijlRomantisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen8 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage17/33
Verfijnde ets nr. 68 17/33

Afmeting zonder passe-partout: 13,5 x 8 cm

Harmen Kooistra (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Erkel2011

Lid sinds 2017
18 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
13.5 cm
8 cm
Starttijd:20-09-2022 om 21:02
Eindtijd:27-09-2022 om 19:38
Openingsbod € 25
ObjectlocatieSchoonhoven,  Nederland