Harold Cohen - Zonder titel

Harold Cohen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!

Harold Cohen - Zonder titel

Verkoopprijs: € 20,00

Harold Cohen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Harold Cohen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Harold Cohen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2449 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Harold Cohen (1928)
Jaartal1980
TechniekComputerprint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage; 50 ex
Harold Cohengesigneerde computerprintnr. 19/ 50maten afbeelding; 37 x 24 cm1980

Harold Cohen (1928)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2449 verkochte items
42 cm
28 cm

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:29-10-2018 om 12:41
Eindtijd:04-11-2018 om 10:08

Biedingen (1):

FVZ093
4 nov. / 10:01
€ 20