5. Harold Cohen

Harold Cohen (1928)

1 aangeboden items / 26 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Harold COHEN (Londen, 1928)

Engels

Harold Cohen - Zeefdruk - Derrynan IV - Hangesigneerd en genummerd - 1967 kopen? Bied vanaf 100!

Harold Cohen - Zeefdruk - Derrynan IV - Hangesigneerd en genummerd - 1967

Geplaatst doorStationsider

Eindtijd13-06-2021 om 19:28

Jaartal1967
Afmetingen68 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst