Harrie Gerritz - Modernistisch landschap

Harrie Gerritz - Modernistisch landschap kopen? Bied vanaf 125!
Harrie Gerritz - Modernistisch landschap kopen? Bied vanaf 125!Harrie Gerritz - Modernistisch landschap kopen? Bied vanaf 125!Harrie Gerritz - Modernistisch landschap kopen? Bied vanaf 125!Harrie Gerritz - Modernistisch landschap kopen? Bied vanaf 125!Harrie Gerritz - Modernistisch landschap kopen? Bied vanaf 125!Harrie Gerritz - Modernistisch landschap kopen? Bied vanaf 125!
  • Harrie Gerritz (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
TechniekLitho
OnderwerpLandschap
IngelijstGlasschade
Afmetingen70 cm x 94 cm (h x b)
Glasschade70.5 cm x 94.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage33/35
Mooie grote lihto, genummerd 33/35, linksonder handgesigneerd uit 1983.

Wordt niet verstuurd, kan in Den Haag worden afgehaald.
ConditieRedelijk

Het glas linksonder in de hoek is bij de lijst ca 7 cm gescheurd, de lijst heeft gebruiksschade

Harrie Gerritz (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (15)
Geplaatst door  Kunstmakelaar

Lid sinds 2021
59 verkochte items
94.5 cm
70.5 cm
94 cm
70 cm
Starttijd:06-02-2022 om 10:58
Eindtijd:19-02-2022 om 21:56
Openingsbod € 125
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie