Harrie Gerritz - set 4 litho's - Verkocht

Harrie Gerritz - set 4 litho's kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Harrie Gerritz - set 4 litho's kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - set 4 litho's kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - set 4 litho's kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - set 4 litho's kopen? Bied vanaf 75!
  • Harrie Gerritz (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1991
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 15 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 225
Set van 4 litho's uit 1991 ter gelegenheid van nieuwjaar uitgegeven door MAC' Management Advies Centrum. Alle genummerd 203/225.
Binnen Nederland € 7,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Harrie Gerritz (1940)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (14)

Geplaatst door  ericvo
13 verkochte items
21 cm
15 cm