950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Expressionistisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 22.5 x 16.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40.5 x 30.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 20 |
Harrie Gerritz (1940, Wychen) studeerde van 1957 tot 1964 aan de Academie voor Beeldende Kunst in Amsterdam. Hij legt zich vooral toe op schilderen, grafisch werk en installaties. Gerritz woont en werkt nog altijd in zijn geboorteplaats Wychen.
Deze zeefdruk is typisch voor het werk van Gerritz. Zeer kleine oplage: slechts 20 exemplaren.
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Komt met een eenvoudig passe-partout in een eenvoudige lijst. | |||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 10 kg.
Garantie | |||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Boxtel, Nederland |
Starttijd | 5-8-2021 om 9:35 |
Eindtijd | 18-8-2021 om 20:00 |