Harrie Gerritz - Zonder titel - Verkocht

Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Harrie Gerritz (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen22.5 x 16.5 cm (h x b)
Incl. lijst40.5 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20

Harrie Gerritz (1940, Wychen) studeerde van 1957 tot 1964 aan de Academie voor Beeldende Kunst in Amsterdam. Hij legt zich vooral toe op schilderen, grafisch werk en installaties. Gerritz woont en werkt nog altijd in zijn geboorteplaats Wychen.

Deze zeefdruk is typisch voor het werk van Gerritz. Zeer kleine oplage: slechts 20 exemplaren.

Komt met een eenvoudig passe-partout in een eenvoudige lijst.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 18,00

Harrie Gerritz (1940)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (13)

Geplaatst door  Pathein
Lid sinds 2021
17 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
30.5 cm
40.5 cm
16.5 cm
22.5 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieBoxtel,  Nederland
Starttijd5-8-2021 om 9:35
Eindtijd18-8-2021 om 20:00
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken