Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Henk Pieter Pander - Amerikaans Landschap 1967
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Gouache |
Drager | Board |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 44 x 53 cm (h x b) |
Incl. lijst | 66 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Schilder staat beschreven in de Pieter Scheen :
Harry de Jager geboren en overleden te Den Haag 1922-1984
Kunstschilder.
In Rijkscollectie - Landschappen, Stillevens enz.
Werk met lijst wordt i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat niet verzonden, afhalen in Alblasserdam / Kinderdijk
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alblasserdam, Nederland |
Objectlocatie | Alblasserdam, Nederland |
Starttijd | 28-8-2021 om 23:21 |
Eindtijd | 1-1-2022 om 22:13 |