Hector Saunier - Ets: 'Contemplado' - 1970

Hector Saunier - Ets: 'Contemplado' - 1970 kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 50,60 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Hector Saunier - Ets: 'Contemplado' - 1970 kopen? Bied vanaf 55!Hector Saunier - Ets: 'Contemplado' - 1970 kopen? Bied vanaf 55!Hector Saunier - Ets: 'Contemplado' - 1970 kopen? Bied vanaf 55!Hector Saunier - Ets: 'Contemplado' - 1970 kopen? Bied vanaf 55!Hector Saunier - Ets: 'Contemplado' - 1970 kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (21)

Lid sinds 2019
525 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
  • Hector Saunier (1936)
Jaartal1970
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets uit 1970 van Hector Saunier met de titel: 'Contemplado'. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Hector Saunier
Techniek:  Ets
Oplage: 190
Gesigneerd: Rechtsonder
Ingelijst: Niet ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 44 x 44 cm
Afmeting blad (HxB): 75 x 55 cm
Conditie Werk:  Zeer goed

Het werk verdient het om professioneel ingelijst te worden. Indien gewenst kunnen wij deze inlijsting voor u verzorgen.

In de marge aan de boven en onderkant marge is het papier golvend. Dit valt weg bij een goede inlijsting.

Hector Saunier (1936)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (21)

Lid sinds 2019
525 verkochte items
56 cm
75 cm

Dit item is verkocht voor 50,60(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:19-01-2021 om 12:49
Eindtijd:01-02-2021 om 08:43

Biedingen (1):

zusterl
1 feb. / 06:41
€ 44