Helena van der Kraan - Sneeuw op de Oostzeedijk - Verkocht

Helena van der Kraan - Sneeuw op de Oostzeedijk kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Helena van der Kraan - Sneeuw op de Oostzeedijk kopen? Bied vanaf 50!Helena van der Kraan - Sneeuw op de Oostzeedijk kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2665 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Helena van der Kraan (1940)
TypeFotografie
Jaartal1993
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen17 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage; 10EX
Helena van der Kraan
Techniek; Barietdruk
gesigneerd op de achterkant
Afgedrukt in 2014
concept; 1993
in zeer goede staat

Helena van der Kraan (1940)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2665 verkochte items
24 cm
17 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:26-07-2018 om 11:07
Eindtijd:02-08-2018 om 20:10
ANJWiersema
01 aug. / 23:08
€ 50