Henc van Maarseveen - Linosnede - 1966 - Verkocht

Henc van Maarseveen - Linosnede - 1966 kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Henc van Maarseveen - Linosnede - 1966 kopen? Bied vanaf 45!Henc van Maarseveen - Linosnede - 1966 kopen? Bied vanaf 45!Henc van Maarseveen - Linosnede - 1966 kopen? Bied vanaf 45!Henc van Maarseveen - Linosnede - 1966 kopen? Bied vanaf 45!Henc van Maarseveen - Linosnede - 1966 kopen? Bied vanaf 45!Henc van Maarseveen - Linosnede - 1966 kopen? Bied vanaf 45!
  • Henc van Maarseveen (1926-2012)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1966
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 35.5 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Linosnede van Henc van Maarseveen. Jaar: 1966. Abstracte compositie in zwart en groen. Afmetingen werk: H35.5 x B49cm. Afmetingen voorstelling: H26.5 x B43. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Literatuur: Boek Grafisch gezelschap de Luis, bladzijde 123/nummer 66-3.
Het boek wordt niet meegeleverd.

Henc van Maarseveen studeerde aan de Academie Artibus in Utrecht. Hij was de ontdekker van schuifdrukken. De graficus stuurt daarbij het proces, maar heeft weinig invloed op wat er gebeurt en daarmee op het eindresultaat. Van Maarseveen richtte in 1960, samen met zijn collega’s Dirkje Kuik en J.H. Moesman, het Utrechtse "Grafisch Gezelschap De Luis" op. Zij wilden 'de luis in de pels' van de moderne kunst zijn. Dat heeft hem zijn leven lang gemotiveerd.
Hij heeft gewerkt in Utrecht, Parijs en na zijn emeritaat in Gouda. In 1993 was hij medeoprichter van de Vereniging van Originele Grafiek (tegenwoordig Grafiekplatform VOG), waarvan hij tot het jaar 2000 voorzitter was. Tevens was hij lid van de Grafiek Coalitie Gouda, die sinds 2002 bestaat.
Van Maarseveen exposeerde onder meer in Rotterdam, Parijs, Utrecht, Amsterdam, Laren, Eelde, Leiden en Museum Gouda.

Het werk is in goede staat. De rand om het werk heen heeft wat "golfjes" in het papier. Goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95

Henc van Maarseveen (1926-2012)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Tokkel
1252 verkochte items
Alle items (0)
49 cm
35.5 cm