Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
14k bicolour gouden oorknoppen - 6,6 mm x 6,6 mm
14k geel gouden armband bezet met briljant geslepen diamant 0.60ct - 19 cm
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht)
Type kunstwerk | Fotografie |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | C-Print |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 23.5 x 19 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40.5 x 34.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
De foto is in eer goede staat. Op de lijst zitten een paar kleine beschadigingen. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.