Gehoogd wit aquarel door Hendrik Valkenburg. Moeder met kind op een tuinpad. Dit werk is achterglas ingelijst en geeft op de foto's wat reflectie, werk verkeerd in uitmuntende conditie en is door vorige eigenaar bij Sotheby's Amsterdam aangekocht. Het werk is afkomstig uit diens nalatenschap.
Het werk zelf is 53 cm x 43 cm groot, de lijst gemeten is 67 cm x 57 cm groot.
Rechtsonder gesigneerd "H. Valkenburg"
Meer foto's op aanvraag. Afhalen heeft de voorkeur.
Zeer Goed
Door vorige eigenaar bij Sotheby's Amsterdam aangekocht. Het werk is afkomstig uit diens nalatenschap.
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 13,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 34,00