Henk van den Idsert - Vrouw en kind op speelplaats - Parijs

Henk van den Idsert - Vrouw en kind op speelplaats - Parijs kopen? Bied vanaf 70!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  reja64
FA. (8)

86 verkochte items
  • Henk van den Idsert (1921-1993)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1950
TechniekAquarel
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Dit item is verkocht voor 80,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:09-01-2021 om 20:18
Eindtijd:16-01-2021 om 22:34

Biedingen (1):

Ard17
11 jan. / 11:47
€ 70