| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Kleurrijke zeefdruk door Henk van der Vet
Voorstelling van de Ariane01 raket op haar lanceerbasis
Losbladig, beeldmaat 90x60
Gesigneerd en gedateerd l.o. 'Henk van der Vet '86' en genummerd r.o. '12/60'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oegstgeest, Nederland |
| Garantie | |