Henk van der Vet - Henk van der Vet, Straaljager, Zeefdruk - Verkocht

Henk van der Vet - Henk van der Vet, Straaljager, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Henk van der Vet - Henk van der Vet, Straaljager, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Henk van der Vet - Henk van der Vet, Straaljager, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Henk van der Vet - Henk van der Vet, Straaljager, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Henk van der Vet - Henk van der Vet, Straaljager, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!
  • Henk van der Vet (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk door Henk van der Vet

Voorstelling van een straaljager

Losbladig, beeldmaat 90x60

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Henk van der Vet '85'

Tevens genummerd r.o.

Authenticiteit volledig gegarandeerd

ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
Starttijd7-8-2018 om 10:24
Eindtijd17-8-2018 om 21:36
Biedingen (13)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken