Henk van der Vet - Henk van der Vet, Straaljager, Zeefdruk - Verkocht

Henk van der Vet - Henk van der Vet, Straaljager, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 24,00

Henk van der Vet - Henk van der Vet, Straaljager, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Henk van der Vet - Henk van der Vet, Straaljager, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Henk van der Vet - Henk van der Vet, Straaljager, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Henk van der Vet - Henk van der Vet, Straaljager, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Henk van der Vet (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk door Henk van der Vet

Voorstelling van een straaljager

Losbladig, beeldmaat 90x60

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Henk van der Vet '85'

Tevens genummerd r.o.

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Henk van der Vet (1939)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Dit item is verkocht voor 24,00
Starttijd:07-08-2018 om 10:24
Eindtijd:17-08-2018 om 21:36
Biedingen (13)
robelco
17 aug. / 14:32
€ 24
Katrien62
17 aug. / 14:31
€ 19
robelco
17 aug. / 14:31
€ 15
Katrien62
17 aug. / 14:31
€ 10
robelco
17 aug. / 14:31
€ 9
Katrien62
17 aug. / 14:31
€ 8
robelco
17 aug. / 14:31
€ 7
Katrien62
17 aug. / 14:31
€ 6
robelco
17 aug. / 14:31
€ 5
Katrien62
17 aug. / 14:27
€ 4
robelco
17 aug. / 08:50
€ 3
Arrt
17 aug. / 08:24
€ 2
robelco
07 aug. / 18:30
€ 1