Henk van Leeuwen - Stadsgezicht Amsterdam - Verkocht

Henk van Leeuwen - Stadsgezicht Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Henk van Leeuwen - Stadsgezicht Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!Henk van Leeuwen - Stadsgezicht Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!Henk van Leeuwen - Stadsgezicht Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!Henk van Leeuwen - Stadsgezicht Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!Henk van Leeuwen - Stadsgezicht Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Marjanal
FA. (6)

Lid sinds 2019
36 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Henk van Leeuwen (1890-1972)
DragerHardboard
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
Lijst41 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van Henk van Leeuwen van Oudewater.

Stadsgezicht Amsterdam Oude Zijdskolk en Oude kerk Amsterdam

Schilderij en lijst in goede conditie.

Dit item is verkocht voor 126,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-12-2020 om 18:15
Eindtijd:19-12-2020 om 19:04
Biedingen (2)
Che1951
13 dec. / 18:38
€ 110
Pisti5
13 dec. / 05:02
€ 100