5. Henk van Leeuwen

Henk van Leeuwen (1890-1972)

2 aangeboden items / 24 verkochte items

FA. (28 x Favoriet)

Henk van LEEUWEN (Ter Aar 1890 - 1972 Voorburg)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Henk van Leeuwen - C5053-1, Stilleven met chrysanten kopen? Bied vanaf 160!

Henk van Leeuwen - C5053-1, Stilleven met chrysanten

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd25-04-2021 om 20:48

Afmetingen94.5 cm x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk van Leeuwen - Naakt. Staande vrouw. kopen? Bied vanaf 29!

Henk van Leeuwen - Naakt. Staande vrouw.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

Eindtijd11-05-2021 om 22:24

TechniekPotlood
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst