Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS Handgesigneerd. - Verkocht

Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • Henk van Vessem (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage120
Prachtige kleurenzeefdruk van Henk van Vessem.

afmeting blad  90 x 70 cm  in perfecte staat.

handgesigneerd en genummerd  oplage 120ex.

Henk van Vessem (1939)

Alle items van deze kunstenaar(17)
FA. (34)

2007 verkochte items
90 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:01-11-2019 om 09:01
Eindtijd:05-11-2019 om 21:21
bmissoul
05 nov. / 19:48
€ 45