Henk van Vessem - liggend naakt

Henk van Vessem - liggend naakt kopen? Bied vanaf 35!
Henk van Vessem - liggend naakt kopen? Bied vanaf 35!Henk van Vessem - liggend naakt kopen? Bied vanaf 35!
  • Henk van Vessem (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage120 exemplaren

Vroeg werk van henk van Vessem. Gesigneerd met potlood.

We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Henk van Vessem (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (997)
50 cm
65 cm
Starttijd:25-07-2022 om 12:24
Eindtijd:07-08-2022 om 21:40
Openingsbod € 35
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland