Henk van Vessem - zeedrift - Verkocht

Henk van Vessem - zeedrift kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Henk van Vessem - zeedrift kopen? Bied vanaf 20!Henk van Vessem - zeedrift kopen? Bied vanaf 20!Henk van Vessem - zeedrift kopen? Bied vanaf 20!Henk van Vessem - zeedrift kopen? Bied vanaf 20!Henk van Vessem - zeedrift kopen? Bied vanaf 20!Henk van Vessem - zeedrift kopen? Bied vanaf 20!Henk van Vessem - zeedrift kopen? Bied vanaf 20!Henk van Vessem - zeedrift kopen? Bied vanaf 20!Henk van Vessem - zeedrift kopen? Bied vanaf 20!Henk van Vessem - zeedrift kopen? Bied vanaf 20!Henk van Vessem - zeedrift kopen? Bied vanaf 20!Henk van Vessem - zeedrift kopen? Bied vanaf 20!Henk van Vessem - zeedrift kopen? Bied vanaf 20!
  • Henk van Vessem (1939)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1998
Stijl Abstract
Onderwerp Zeegezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 78 x 28 cm (h x b)
Incl. lijst 103 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 72-100
fraaie zeefdruk van de kunstenaar-fotograaf van Vessemingelijst in strakke lijst

glasschade niet meeverzekerd
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00

Henk van Vessem (1939)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  smzoethout
53 verkochte items
Alle items (0)
59 cm
103 cm
28 cm
78 cm