Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Gemengde techniek door Henk Vermolen
Voorstelling van een zittend naakt
Losbladig, beeldmaat 49x30, bladmaat 53x34
Gesigneerd in potlood r.o. 'Henk Vermolen'
Gedateerd in zwart r.o. '26 febr 92'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 19-10-2017 om 17:48 |
Eindtijd | 25-10-2017 om 19:48 |