Henk Visch - Uit de serie 'Vijf tekeningen 1999'

Henk Visch - Uit de serie 'Vijf tekeningen 1999' kopen? Bied vanaf 95!
Henk Visch - Uit de serie 'Vijf tekeningen 1999' kopen? Bied vanaf 95!Henk Visch - Uit de serie 'Vijf tekeningen 1999' kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1045)
  • Henk Visch (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
TechniekLitho
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40 exemplaren

Mooie voorstelling in zwart wit van de Nederlandse kunstenaar Henk Visch in mint condition.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen in onze schatkamer in Gorcum.
U kunt het gratis opslaan in onze opslagruimte en in een later stadium ophalen.
Wij lijsten ook in.

Henk Visch (1950)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
26 cm
34 cm
Starttijd:26-03-2022 om 10:51
Eindtijd:09-04-2022 om 21:47
Openingsbod€ 95
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland