950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 47 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 45 |
Karakteristieke compositie van Henny van Leeuwen. Ets op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (4/45). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in uitstekende conditie.
Afmetingen: 47cm x 47cm (blad), 32cm x 32cm (beeld)
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 23-2-2022 om 20:47 |
Eindtijd | 7-3-2022 om 19:16 |