Een pasteus, impressionistisch geschilderd landschapje met boom, bosschage, velden en rivier - uit de periode 1935-1950.
Ingelijst met stofpapieren passe-partout.
Henrich Carl Maclean / MacLean(e) (1898 Rotterdam 1972) was een schilder, tekenaar en aquarellist van landschappen, naakten, figuren, stillevens en portretten. Opleiding: Academie voor Beeldende Kunsten (Rotterdam). Lid van Nederlandse Kunstkring (Den Haag), Haagsche Kunstkring en de Rotterdamse Kunstenaarssociëteit. Werkzaam in Rotterdam, München en Florence. Exposities van 1926 tot zijn dood in 1972 in binnen- en buitenland. Winnaar van de Koninklijke Subsidie voor Vrije Schilderkunst (1926, 1927, 1928) en de Willink van Collenprijs (1931). Hij signeerde met H.C. Mac-Lean of H.C. MacLean.
Zie ook: https://rkd.nl/nl/explore/artists/51619