Henri C. Mac-Lean - Landschapje met bosschage, velden en rivier - Verkocht

Henri C. Mac-Lean - Landschapje met bosschage, velden en rivier kopen? Bied vanaf 40!
Henri C. Mac-Lean - Landschapje met bosschage, velden en rivier kopen? Bied vanaf 40!Henri C. Mac-Lean - Landschapje met bosschage, velden en rivier kopen? Bied vanaf 40!Henri C. Mac-Lean - Landschapje met bosschage, velden en rivier kopen? Bied vanaf 40!Henri C. Mac-Lean - Landschapje met bosschage, velden en rivier kopen? Bied vanaf 40!
  • Henri C. Mac-Lean (1898-1972)
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen17.5 cm x 24 cm (h x b)
Lijst35.5 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een pasteus, impressionistisch geschilderd landschapje met boom, bosschage, velden en rivier -  uit de periode 1935-1950.

Ingelijst met stofpapieren passe-partout.

Henrich Carl Maclean / MacLean(e) (1898 Rotterdam 1972) was een schilder, tekenaar en aquarellist van landschappen, naakten, figuren, stillevens en portretten. Opleiding: Academie voor Beeldende Kunsten (Rotterdam). Lid van Nederlandse Kunstkring (Den Haag), Haagsche Kunstkring en de Rotterdamse Kunstenaarssociëteit. Werkzaam in Rotterdam, München en Florence. Exposities van 1926 tot zijn dood in 1972 in binnen- en buitenland. Winnaar van de Koninklijke Subsidie voor Vrije Schilderkunst (1926, 1927, 1928) en de Willink van Collenprijs (1931). Hij signeerde met H.C. Mac-Lean of H.C. MacLean.

Zie ook: https://rkd.nl/nl/explore/artists/51619

Dit item is verkocht voor 41,40 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-10-2022 om 14:59
Eindtijd:15-11-2022 om 11:41
Michiel_O
14 nov. / 10:38
€ 36