5. Henri C. Mac-Lean

Henri C. Mac-Lean (1898-1972)

2 aangeboden items / 3 verkochte items

Henrich Carl MAC-LEAN (Rotterdam 1898 - Rotterdam1972)

Mac-Lean werd opgeleid aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Rotterdam. Maakte studiereizen naar M_nchen en Florence. Ontving een koninklijke subsidie in 1926 en vijf jaar later de Willink van Collenprijs. Was lid van de Haagsche Kunstkring en de Rotterdamse Kunstenaarssociëteit.Schilderde onder andere naakten, landschappen, portretten, wandschilderingen en stillevens. Zijn stijl veranderde geleidelijk van naturalistisch in expressionistisch.

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Henri C. Mac-Lean - (1898-1972), Landschap met bosschage en rivier kopen? Bied vanaf 105!

Henri C. Mac-Lean - (1898-1972), Landschap met bosschage en rivier

Geplaatst doorMacky

Eindtijd10-08-2021 om 22:15

Afmetingen35.5 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst

Henri C. Mac-Lean - Herfst. Paddenstoelen. kopen? Bied vanaf 139!

Henri C. Mac-Lean - Herfst. Paddenstoelen.

Geplaatst doorAkke

Eindtijd02-03-2021 om 22:36

Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst