Henri de Haas - litho: vrouw met hond III - 1968

Henri de Haas - litho: vrouw met hond III - 1968 kopen? Bied vanaf 39!
Henri de Haas - litho: vrouw met hond III - 1968 kopen? Bied vanaf 39!Henri de Haas - litho: vrouw met hond III - 1968 kopen? Bied vanaf 39!Henri de Haas - litho: vrouw met hond III - 1968 kopen? Bied vanaf 39!Henri de Haas - litho: vrouw met hond III - 1968 kopen? Bied vanaf 39!
  • Henri de Haas (1937)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11/20
Litho van Henri de Haas. Titel: vrouw met hond III. Jaar: 1968. Oplage: 11/20. Afmetingen voorstelling:  H41 x b53 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95
Wereldwijd € 55,00

Henri de Haas (1937)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  KiewitKunst
6322 verkochte items
Alle items van deze verkoper (555)
53 cm
41 cm