Henri Schoonbrood - Vanitas stilleven

Henri Schoonbrood - Vanitas stilleven kopen? Bied vanaf 400!
Henri Schoonbrood - Vanitas stilleven kopen? Bied vanaf 400!Henri Schoonbrood - Vanitas stilleven kopen? Bied vanaf 400!Henri Schoonbrood - Vanitas stilleven kopen? Bied vanaf 400!
  • Henri Schoonbrood (1898-1972)
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
Lijst80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vanitas stilleven, gemaakt door de Maastrichste kunstenaar Henri Schoonbrood.
Handgesigneerd.
Gezien de ontwikkeling van zijn ouvre hoogstwaaschijnlijk gemaakt voor 1945.

Sluit over 2d 20u 20m 17s
Openingsbod€ 400
ObjectlocatieAlmere,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:24-11-2022 om 13:10
Eindtijd:08-12-2022 om 21:45