Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 24.5 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 7/8 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Er zitten plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting. En er zit een kleine vouw linksonder(zie foto). Goed ingelijst valt dit onder de passepartout/in de lijst. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 22-7-2021 om 14:11 |
Eindtijd | 29-7-2021 om 22:39 |