5. Henrietta Harkink

Henrietta Harkink (XXe Eeuw)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

Henrietta HARKINK

Laatste
kans
Henrietta Harkink - Ets - 1986 kopen? Bied vanaf 25!

Henrietta Harkink - Ets - 1986

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd08-08-2021 om 19:49

Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen22.5 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst