Henry Cassiers - Henri Cassiers - Het Rokin in de winter, aquatint ets

Henry Cassiers - Henri Cassiers - Het Rokin in de winter, aquatint ets kopen? Bied vanaf 199!
Henry Cassiers - Henri Cassiers - Het Rokin in de winter, aquatint ets kopen? Bied vanaf 199!Henry Cassiers - Henri Cassiers - Het Rokin in de winter, aquatint ets kopen? Bied vanaf 199!Henry Cassiers - Henri Cassiers - Het Rokin in de winter, aquatint ets kopen? Bied vanaf 199!Henry Cassiers - Henri Cassiers - Het Rokin in de winter, aquatint ets kopen? Bied vanaf 199!Henry Cassiers - Henri Cassiers - Het Rokin in de winter, aquatint ets kopen? Bied vanaf 199!
  • Henry Cassiers (1858-1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst78 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage350
Prachtige, grote aquatint ets van de Belgische kunstenaar Henri Cassiers. Met potlood gesigneerd rechtsonder, en genummerd “349/350” linksonder (zie foto). Niet gedateerd maar aan de voorstelling te zien zal de ets vermoedelijk eind 19e / begin 20e eeuw (voor 1915) gemaakt zijn wat ook midden in het werkzame leven van Cassiers valt. Het werk laat het uitzicht zien vanaf het oude Rokin (nog ongedempt) richting de Dam met het oude beurspoortje, gesloopt in 1915, aan de rechterkant.
Passe-partout iets vervuild (zie foto)

Niet uit de lijst gehaald. Vlekje linksboven op passe partout
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leimuiden, Nederland

Starttijd21-7-2023 om 13:28
Eindtijd30-7-2023 om 21:46
Openingsbod € 199
ObjectlocatieLeimuiden,  Nederland