Henry Cassiers - Reflets sur le canal. (groot)

Henry Cassiers - Reflets sur le canal. (groot) kopen? Bied vanaf 59!
Henry Cassiers - Reflets sur le canal. (groot) kopen? Bied vanaf 59!Henry Cassiers - Reflets sur le canal. (groot) kopen? Bied vanaf 59!Henry Cassiers - Reflets sur le canal. (groot) kopen? Bied vanaf 59!Henry Cassiers - Reflets sur le canal. (groot) kopen? Bied vanaf 59!Henry Cassiers - Reflets sur le canal. (groot) kopen? Bied vanaf 59!
  • Henry Cassiers (1858-1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen57 cm x 47 cm (h x b)
Lijst79 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage74/100
Henri Cassiers (Antwerpen, 11 augustus 1858 - Elsene, 27 februari 1944) was een Vlaams kunstenaar, vooral bekend door zijn toegepaste kunst: illustraties, affiches, wandplaten en prentkaarten, met vaak een maritieme inslag.

Het werk is ingelijst achter ontspiegeld glas. Door formaat is het niet wenselijk om het op te sturen. Glasbreuk altijd risico koper.

Henry Cassiers (1858-1944)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
210 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
66 cm
79 cm
47 cm
57 cm
Sluit over 7d 15u 44m 32s
Openingsbod€ 59
ObjectlocatieVelsen-noord, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:25-09-2022 om 23:06
Eindtijd:09-10-2022 om 19:02