Henry Heerup - Kinderen

Henry Heerup - Kinderen kopen? Bied vanaf 89!
Henry Heerup - Kinderen kopen? Bied vanaf 89!Henry Heerup - Kinderen kopen? Bied vanaf 89!Henry Heerup - Kinderen kopen? Bied vanaf 89!Henry Heerup - Kinderen kopen? Bied vanaf 89!Henry Heerup - Kinderen kopen? Bied vanaf 89!Henry Heerup - Kinderen kopen? Bied vanaf 89!
  • Henry Heerup (1907-1993)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 1979
Techniek Zilver
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Afmetingen 2.7 x 2.9 x 0.45 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de CoBrA Special special.
- Zilvren hart van Henry Heerup  Denemarken
 - Sieraad is aan beide zijden versierd met twee motieven :
    een jongen met een bal en een meisje met een kat.
- Ontworpen in 1979
- Gemerkt 'Heerup en 925 (sterling zilver)
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50

Henry Heerup (1907-1993)

Deens Deens Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Living4Art
Lid sinds 2024
30 verkochte items
Alle items (10)
2.9
2.7
0.45