Herman Bieling - Vier houtsneden

Herman Bieling - Vier houtsneden kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Bieling - Vier houtsneden kopen? Bied vanaf 40!Herman Bieling - Vier houtsneden kopen? Bied vanaf 40!Herman Bieling - Vier houtsneden kopen? Bied vanaf 40!Herman Bieling - Vier houtsneden kopen? Bied vanaf 40!Herman Bieling - Vier houtsneden kopen? Bied vanaf 40!Herman Bieling - Vier houtsneden kopen? Bied vanaf 40!Herman Bieling - Vier houtsneden kopen? Bied vanaf 40!Herman Bieling - Vier houtsneden kopen? Bied vanaf 40!Herman Bieling - Vier houtsneden kopen? Bied vanaf 40!Herman Bieling - Vier houtsneden kopen? Bied vanaf 40!Herman Bieling - Vier houtsneden kopen? Bied vanaf 40!Herman Bieling - Vier houtsneden kopen? Bied vanaf 40!Herman Bieling - Vier houtsneden kopen? Bied vanaf 40!Herman Bieling - Vier houtsneden kopen? Bied vanaf 40!Herman Bieling - Vier houtsneden kopen? Bied vanaf 40!Herman Bieling - Vier houtsneden kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  bellarte
FA. (1)

Lid sinds 2018
32 verkochte items
  • Herman Bieling (1887-1964)
Jaartal1930
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Herman Bieling  (1887 – 1964), Vier houtsneden.
Drie kleine houtsneden met clowns, één grote houstede “Carnaval” (beschadigd).
De drie kleine houtsneden zijn alle drie gedrukt op stevig crème(wit) papier en gesigneerd Bieling ’32 of Bieling ’31. Formaten gemiddeld 8x12 cm, papier 10x14 cm.
De grote houtsnede (beschadigd) meet 41 x 28 cm, het papier 44 x 32 cm. Gedrukt op crème papier, de achterzijde van een tentoonstellingsaffiche, met o.a. Bieling. Gesigneerd links onder “Bieling” en getiteld en gedateerd rechts onder “Carnaval ‘50”. De beschadiging bestaat uit twee gaatjes, uitgevreten door zilvervisjes. Met zwarte ondergrond onder de gaten vallen de beschadigingen niet op (zie foto).

zie foto's

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-01-2021 om 16:28
Eindtijd:31-01-2021 om 19:14

Biedingen (1):

hedendaags2019
31 jan. / 16:26
€ 40