Herman Brood - De bassist - Verkocht

Herman Brood - De bassist kopen? Bied vanaf 295!

Verkoopprijs: € 339,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - De bassist kopen? Bied vanaf 295!Herman Brood - De bassist kopen? Bied vanaf 295!Herman Brood - De bassist kopen? Bied vanaf 295!Herman Brood - De bassist kopen? Bied vanaf 295!Herman Brood - De bassist kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

228 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
IngelijstIngelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
Lijst77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
In 1990 heeft Herman Brood in opdracht van de Free Record Shop 'de band' uitgebracht met vijf afgebeelde muzikanten.

De bassist is de mooiste van de vijf, gedrukt op geschept Arches papier en uiteraard gesigneerd met marker.

De oplage bedraagt 250 zeefdrukken en het  papierformaat is 56 x 76 cm.

Netjes ingelijst in de oorspronkelijke metalen lijst achter glas.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(89)
Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

228 verkochte items
57 cm
77 cm
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 339,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-12-2020 om 21:32
Eindtijd:20-12-2020 om 15:32
rikduyck
19 dec. / 17:54
€ 295