Herman Brood - De bassist - Verkocht

Herman Brood - De bassist kopen? Bied vanaf 295!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood - De bassist kopen? Bied vanaf 295!Herman Brood - De bassist kopen? Bied vanaf 295!Herman Brood - De bassist kopen? Bied vanaf 295!Herman Brood - De bassist kopen? Bied vanaf 295!Herman Brood - De bassist kopen? Bied vanaf 295!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
IngelijstIngelijst
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
Incl. lijst77 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
In 1990 heeft Herman Brood in opdracht van de Free Record Shop 'de band' uitgebracht met vijf afgebeelde muzikanten.

De bassist is de mooiste van de vijf, gedrukt op geschept Arches papier en uiteraard gesigneerd met marker.

De oplage bedraagt 250 zeefdrukken en het  papierformaat is 56 x 76 cm.

Netjes ingelijst in de oorspronkelijke metalen lijst achter glas.

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (118)

Geplaatst door  MBZ
265 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
57 cm
77 cm
56 cm
76 cm

ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd13-12-2020 om 21:32
Eindtijd20-12-2020 om 15:32
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken