Weinig aangeboden , grote en prachtige zeefdruk van Herman Brood :Horen zien zwijgen Mooi ingelijst in grote zilverkleurige lijst.Een echte eye catcher in uw woonkamer of kantoor. In goede staat, ophang klaar
oplagenummer:E/A...Epruve d'Artist Uiteraard hand gesigneerd met zwarte marker door Herman . Genummerd met zilveren stift E/A/ Dit werk komt met een origineel echtheid certificaat. Note: Het werk bevat enkele kleine vouwtjes....alleen van dichtbij te zien.Werk komt op een plek beetje los van passe partout
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen kan in Eindhoven. Men kan dit werk ook persoonlijk laten bezorgen in een straal van 250 kilometer vanaf Eindhoven a 0,35 euro/per kilometer
Goed
NVT