Herman Brood - I Came to help - Verkocht

Herman Brood - I Came to help kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 207,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - I Came to help kopen? Bied vanaf 100!Herman Brood - I Came to help kopen? Bied vanaf 100!Herman Brood - I Came to help kopen? Bied vanaf 100!Herman Brood - I Came to help kopen? Bied vanaf 100!Herman Brood - I Came to help kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Angra

Lid sinds 2019
1 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
Jaartal1992
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 42 cm (h x b)
Lijst40 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie originele litho van Herman Brood uit 1992. De titel van het kunstwerk is "I came to help". Op het kunstwerk is een vrouw (dokter) in een auto afgebeeld. In haar haar heeft ze een gele strik. De tweede figuur moet Herman Brood zelf voorstellen met een vetkuif en kledingstukken aan, waarop vallende vliegtuigen zijn afgebeeld. Van dit kunstwerk zijn zeer weinig litho's gemaakt, wat het uniek maakt. Voor de datering staat een 'C'  van copyright, iets wat Herman Brood vaker op zijn kunstwerken vermelde. Het kunstwerk is ingelijst.

Goed

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(75)
Geplaatst door  Angra

Lid sinds 2019
1 verkochte items
52 cm
40 cm
42 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 207,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-04-2020 om 21:44
Eindtijd:19-04-2020 om 22:43
Biedingen (10)
KiewitKunst
19 apr. / 22:37
€ 180
ruudopdam
19 apr. / 22:36
€ 170
KiewitKunst
19 apr. / 22:36
€ 170
ruudopdam
19 apr. / 22:36
€ 160
KiewitKunst
19 apr. / 22:36
€ 150
ruudopdam
19 apr. / 20:21
€ 140
Collectorito
19 apr. / 20:21
€ 130
ruudopdam
19 apr. / 20:21
€ 120
Collectorito
19 apr. / 20:21
€ 110
ruudopdam
14 apr. / 00:28
€ 100