Herman Brood - IK - Piano

Herman Brood - IK - Piano kopen? Bied vanaf 800!
Herman Brood - IK - Piano kopen? Bied vanaf 800!Herman Brood - IK - Piano kopen? Bied vanaf 800!Herman Brood - IK - Piano kopen? Bied vanaf 800!Herman Brood - IK - Piano kopen? Bied vanaf 800!Herman Brood - IK - Piano kopen? Bied vanaf 800!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1997
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 91 x 103 cm (h x b)
Incl. lijst 100 x 111 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage E.A.
Te koop uit privécollectie: een bijzondere zeefdruk van Herman Brood, getiteld “IK” Pianist.

Uitgave: E.A. (1e afdruk)

Gesigneerd: door Herman Brood zelf

Certificaat van echtheid: inbegrepen

Herkomst: eenvoudig te herleiden, afkomstig uit de privécollectie van Sandra Brood

Aankoop: via Theo Kuijpers Artfarm, Kaatsheuvel

Afmetingen: zeefdruk 103x91 cm, inclusief zware lijst totaal 111x100 cm

Een uniek collectorsitem voor liefhebbers van Herman Brood en moderne kunst. De combinatie van signatuur, certificaat en duidelijke herkomst maakt dit een waardevol kunstwerk.

Ingelijst in mooi zware lijst, nooit in direct zonlicht geweest.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Loon op zand, Nederland

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (79)

Geplaatst door  bbryte
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
111 cm
100 cm
103 cm
91 cm