Herman Brood - ingelijste zeefdruk: financial times (nette lijst!)

Herman Brood - ingelijste zeefdruk: financial times (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Herman Brood - ingelijste zeefdruk: financial times (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!Herman Brood - ingelijste zeefdruk: financial times (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!Herman Brood - ingelijste zeefdruk: financial times (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!Herman Brood - ingelijste zeefdruk: financial times (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstIngelijst
Afmetingen31.5 cm x 41.5 cm (h x b)
Lijst41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage26/200
Ingelijste zeefdruk van Herman Brood die weinig wordt aangeboden.  Het werk is linksonder, met zilverkleurige marker, gesigneerd door de kunstenaar. Nummer: 26/200.  De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(95) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4950 verkochte items
51 cm
41 cm
41.5 cm
31.5 cm

Dit item is verkocht voor 287,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:29-01-2020 om 11:45
Eindtijd:03-02-2020 om 22:07

Biedingen (1):

pringels
3 feb. / 16:00
€ 250