Herman Brood - Kleurenzeefdruk TOUGH BUMP Handgesigneerd.

Herman Brood - Kleurenzeefdruk TOUGH BUMP Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 399!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen110 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Zeer fraaie en grote kleurenzeefdruk van Herman Brood.

Afmeting blad 110 x 85 cm in nieuwstaat.
Handgesigneerd EA exemplaar.
Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (101)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1096 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
85 cm
110 cm
Sluit over 12d 18u 38m 47s
Openingsbod€ 399
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:24-09-2022 om 08:35
Eindtijd:08-10-2022 om 21:00