Herman Brood - Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd. - Verkocht

Herman Brood - Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 150
Fraaie kleurenzeefdruk van Herman Brood.

Afmeting werk 60x60 cm in nieuwstaat.
Handgesigneerd en genummerd oplage 150ex.
Wordt geleverd met echtheidscertificaat.
het nummer kan afwijken van de foto.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,50
Naar Duitsland € 23,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00