Herman Brood - Met bibberende ogen - Verkocht

Herman Brood - Met bibberende ogen kopen? Bied vanaf 249!
Herman Brood - Met bibberende ogen kopen? Bied vanaf 249!Herman Brood - Met bibberende ogen kopen? Bied vanaf 249!Herman Brood - Met bibberende ogen kopen? Bied vanaf 249!Herman Brood - Met bibberende ogen kopen? Bied vanaf 249!Herman Brood - Met bibberende ogen kopen? Bied vanaf 249!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage300
Met de hand genummerde en gesigneerde zeefdruk van Herman Brood.

233 / 300

De totale afmetingen zijn 51 x 61 cm

Zie foto's

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (97)

Geplaatst door  Os
FA. (12)

144 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
51 cm
61 cm
50 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 286,35 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-01-2023 om 15:15
Eindtijd:25-01-2023 om 19:15
Liseloredc
25 jan. / 09:05
€ 249