Herman Brood - Metro Lovers

Herman Brood - Metro Lovers kopen? Bied vanaf 795!
Herman Brood - Metro Lovers kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - Metro Lovers kopen? Bied vanaf 795!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
IngelijstIngelijst
Afmetingen77 x 112 cm (h x b)
Incl. lijst100 x 126 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Dit werk wordt geleverd met certificaat en foto van Herman tijdens het signeren.
ConditieRedelijk
Om dit werk zit een prachtige lijst, alleen zitten er wel wat lichte beschadigingen op.

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (115)

Geplaatst door  hermanbroodkunst
Lid sinds 2021
17 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
126 cm
100 cm
112 cm
77 cm