Herman Brood - Nee niet nu - Verkocht

Herman Brood - Nee niet nu kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 402,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - Nee niet nu kopen? Bied vanaf 350!Herman Brood - Nee niet nu kopen? Bied vanaf 350!Herman Brood - Nee niet nu kopen? Bied vanaf 350!Herman Brood - Nee niet nu kopen? Bied vanaf 350!Herman Brood - Nee niet nu kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

221 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 38 cm (h x b)
Lijst76 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage300
Prachtige zeefdruk van Herman Brood.

Zeer fraai ingelijst achter glas in een brede zilverkleurige houten lijst met passe partout.

Uiteraard met de hand gesigneerd met zwarte marker.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(74)
Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

221 verkochte items
62 cm
76 cm
38 cm
51 cm
Dit item is verkocht voor 402,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-10-2020 om 14:24
Eindtijd:08-11-2020 om 22:40
knar144
25 okt. / 19:42
€ 350