Herman Brood - Onder de Douche (gelijst)

Herman Brood - Onder de Douche (gelijst) kopen? Bied vanaf 170!
Herman Brood - Onder de Douche (gelijst) kopen? Bied vanaf 170!Herman Brood - Onder de Douche (gelijst) kopen? Bied vanaf 170!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen23.5 cm x 17 cm (h x b)
Lijst36 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Onder de douche

Specificaties:
Kunstenaar:Herman Brood
Afmeting:23,5 x 17 cm.
Maat lijst:36 x 30,5 cm.
Handgesigneerd:Ja, met zilveren marker, beneden
Lijst:Brede zwarte lijst met zwarte passepartout
Techniek:Zeefdruk, genummerd 226/300
Galerieprijs:€ 335,-
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (99)
Geplaatst door  mplein
FA. (20)

Lid sinds 2017
415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
30.5 cm
36 cm
17 cm
23.5 cm
Starttijd:23-09-2022 om 10:27
Eindtijd:02-10-2022 om 22:35
Openingsbod € 170
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland