Herman Brood - Onze Koningin

Herman Brood - Onze Koningin kopen? Bied vanaf 295!
Herman Brood - Onze Koningin kopen? Bied vanaf 295!Herman Brood - Onze Koningin kopen? Bied vanaf 295!Herman Brood - Onze Koningin kopen? Bied vanaf 295!Herman Brood - Onze Koningin kopen? Bied vanaf 295!Herman Brood - Onze Koningin kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

228 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
Lijst58 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige zeefdruk van Herman Brood.

"Onze koningin" geeft de ontzetting van Beatrix aan tijdens haar bezoek destijds aan de Bijlmerramp.

Het werk is professioneel ingelijst in een zilveren houten lijst achter een smetteloos passe partout.

De zeefdruk is genummerd en uiteraard met de hand gesigneerd met paarse marker.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(89)
Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

228 verkochte items
48 cm
58 cm
30 cm
30 cm
Sluit over 2d 16u 50m 13s
Openingsbod€ 295
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:31-07-2022 om 22:40
Eindtijd:14-08-2022 om 21:20