Psycho is een zeldzame zeefdruk van Herman Brood. Het is een grote en prachtige zeefdruk, professioneel ingelijst in zeer grote goudkleurige lijst. Ingelijst met verdikt passe partout zodat er diepte ontstaat. Zeefdruk en lijst in absolute topconditie.
Oplagenummer:172/250
Zeefdruk is gesigneerd door Herman met een blauwe marker en het nummer is geschreven met een potlood.
In 1994 met samenwerking van de schildervriend Ton Leenarts ontstond het schilderijen Psycho, waarbij Ton de achtergrond maakte en Herman de typische karakters. Van dit schilderij is later een zeefdruk gemaakt.
Zeer Goed
Zowel zeefdruk als lijst als pass partout in zeer goede staat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maassluis, Nederland