Herman Brood - Torso Red - 120/125 - Handgesigneerd
Omschrijving
Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Zeefdruk
Drager
Papier
Stijl
Expressionistisch
Onderwerp
Naakt
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
104 x 73.5 cm (h x b)
Incl. lijst
132.5 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
120/125
Word geleverd met echtheidscertificaat. Origineel en gelimiteerd werk. Mooie lijst en Passe-partout Handgesigneerd, Genummerd door Herman Brood. Oplage 120/125
Gesigneerde Rasterzeefdruk
Enkele krakelingen aanwezig zoals te zien op foto 9 Wij denken dat dit bij dit werk hoort, voor een bepaald evenwicht of verhouding met het geheel van de zeefdruk met handtekening.
Afmeting van de Zeefdruk 73.5 cm x 104 cm Afmeting van de lijst inclusief Zeefdruk 103 cm x 132.5 cm
Kan tegen meerprijs worden thuisbezorgd
Kosten zijn 60 euro.
Goed
Enkele krakelingen aanwezig zoals te zien op foto 9.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sassenheim, Nederland
koeriersdienst