Herman Brood - Torso Red - 120/125 - Handgesigneerd

Herman Brood - Torso Red - 120/125 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 650!
Herman Brood - Torso Red - 120/125 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 650!Herman Brood - Torso Red - 120/125 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 650!Herman Brood - Torso Red - 120/125 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 650!Herman Brood - Torso Red - 120/125 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 650!Herman Brood - Torso Red - 120/125 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 650!Herman Brood - Torso Red - 120/125 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 650!Herman Brood - Torso Red - 120/125 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 650!Herman Brood - Torso Red - 120/125 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 650!Herman Brood - Torso Red - 120/125 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 650!Herman Brood - Torso Red - 120/125 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 650!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Naakt
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 104 x 73.5 cm (h x b)
Incl. lijst 132.5 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 120/125
Word geleverd met echtheidscertificaat.
Origineel en gelimiteerd werk. Mooie lijst en Passe-partout
Handgesigneerd, Genummerd door Herman Brood.
Oplage 120/125

Gesigneerde Rasterzeefdruk

Enkele krakelingen aanwezig zoals te zien op foto 9
Wij denken dat dit bij dit werk hoort, voor een bepaald evenwicht of verhouding met het geheel van de zeefdruk met handtekening.

Afmeting van de Zeefdruk
73.5 cm x 104 cm
Afmeting van de lijst inclusief Zeefdruk
103 cm x 132.5 cm

Kan tegen meerprijs worden thuisbezorgd
Kosten zijn 60 euro.
Enkele krakelingen aanwezig zoals te zien op foto 9.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sassenheim, Nederland

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (97)

Geplaatst door  Goede-Kunst
Lid sinds 2018
0 verkochte items
Alle items (8)
103 cm
132.5 cm
73.5 cm
104 cm