HERMAN BROOD HANDGESIGNEERDE En Gelimiteerde ZEEFDRUK ALS IK JOU NIET HAD - Verkocht

HERMAN BROOD  HANDGESIGNEERDE En Gelimiteerde ZEEFDRUK  ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 195!

Verkoopprijs: € 195,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
HERMAN BROOD  HANDGESIGNEERDE En Gelimiteerde ZEEFDRUK  ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 195!HERMAN BROOD  HANDGESIGNEERDE En Gelimiteerde ZEEFDRUK  ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 195!HERMAN BROOD  HANDGESIGNEERDE En Gelimiteerde ZEEFDRUK  ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 195!HERMAN BROOD  HANDGESIGNEERDE En Gelimiteerde ZEEFDRUK  ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:Herman Brood

Zeer fraaie Grote Kleurenzeefdruk in nieuwstaat

Handgesigneerd en genummerd 226/350

Afmeting blad 50x60 cm

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

Verzendkosten  15 euro in ned  20  euro in belgie

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(90)
FA. (34)

2007 verkochte items
Dit item is verkocht voor 195,00
Starttijd:05-04-2015 om 09:36
Eindtijd:10-04-2015 om 09:36
BTEU
05 apr. / 22:54
€ 195