Leuke ets in donkerbruin gedrukt. Handgesigneerd en genummerd in potlood.
Afmetingen blad: 33.8x38 cm.
Conditie: bruine papieren tape langs de randen. Wat hele lichte roestvlekjes.
Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verstuurd.
Goed
Bruine tape langs de randen. Wat hele lichte roestvlekjes
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,25